top of page
Ara

GezginFest 2022 Duyuruldu

Bu yıl 6. düzenlenecek festival güncel line up ile duyuruldu. Kilyos'un en büyük etkinlik alanlarından Gümüşdere plajında yapılacak etkinlik Interrail Turkiye ve Camprail organizasyonuyla yapılacaktır. Etkinlik alanı 50 bin kişilik kapasiteye sahiptir. BU SENE KİMLER VAR? Önceki yıllarda; Mohsen Namjoo, Boney M, Kadebostany, Barcelona Gipsy, Teoman, Athena, Duman, Selda Bağcan, Haluk Levent,Ezhel, Kardeş Türküler, İlkay Akkaya, Manga gibi sanatçılara ev sahipliği yapan festival ; Konserler, özel showlar, dans etkinlikleri, oyunlar, atölyeler, stand up gösterileri, film gösterimleri ve konser etkinlikleriyle alışılmışın dışında bir festival hayal etmektedir. Biletlerin Açıklaması Günlük bilet: Günlük bilet ile, biletin üzerinde yazan tarihte alana giriş yapabilirsiniz. QR kodunuz sadece o gün için geçerli olacaktır. Bilette yazan tarihte giriş yapılmadığında, bilet farklı bir tarihte kullanılamaz. Bilet tarihindeki atölyeler, etkinlikler ve konserler bilet içeriğine dahildir. Günlük biletlere kamp dahil değildir. Bunlar dışında tüm gün boyunca stantlardan etkinliklerden atölyelerden ve konserlerden yararlanabilirsiniz. Kombine: Etkinlik boyunca tüm konserlere ve etkinliklere katılım hakkı sağlar, Kamp alanına girişiniz yasaktır. Gün bitiminde alandan çıkış yapıp ertesi gün kapı açılışında tekrar alana giriş yapmanız gerekir. Kamp + Kombine: Tüm etkinliklere, konserlere ve kamp alanına sınırsız geçiş hakkı sağlayan bilet türüdür. Love + : Tüm etkinliklere, konserlere ve kamp alanına sınırsız geçiş hakkı sağlayan 2 kişilik bilettir. Arkadaşınız, sevgiliniz, eşiniz, anneniz, babanız, kardeşiniz… Festivale 2 kişi katılacaksanız bu bileti tercih edebilirsiniz. Bu bilet kategorisi 2 kişilik bilet içerir. Satın alma işleminde 2 adet seçilir(Bu sayı bilet sayısı değil, bu bilet kategorisinde belirtilmiş kişi sayısıdır) İşlem sonunda 2 adet bilet- kod oluşur ve oluşan her bilet-kod bir kişi içindir. Bütün bilet türleri atölyelerden faydalanabilir. ULAŞIM Kilyos Big Beach’de gerçekleşecek festivalimiz için Kilyos Gümüşdere Plajı konumunu işaretlemelisiniz. İstanbul’a vardığınızda özel aracınızla gidiyorsanız Kilyos’a ulaşmak için başlıca iki alternatifiniz var. Sarıyer üzerinden, ya da Maslak istikametinde Bahçeköy geçişini kullanmanız gerekiyor. Bol manzaralı bir yolculuk geçirmek istiyorsanız ormanın içinden geçen Maslak yolunu tavsiye ederiz. Toplu taşıma araçlarıyla gelecekler ise öncelikle Sarıyer’i konum olarak almalıdırlar. Taksim, Beşiktaş ve birçok merkezi noktadan kalkan İETT otobüsleriyle ya da herhangi bir meto durağından HACIOSMAN durağına gelerek oradan dolmuşlarla ya da taksilerle gelebilirsiniz.

 • Alana girişler nasıl olacaktır? Kapı açılış saatinde güvenlik bölgesinden girişler alınacaktır. Girişte biletiniz veya mobil QR kodunuz ve kimliğinizle birlikte geçiş yapabilirsiniz.Lütfen alana gelirken biletinizi veya kimliğinizi (nüfus cüzdanı veya ehliyet) unutmayınız. Kapı Açılış Saati: 24 Haziran Cuma saat 10:00. 24 saat boyunca alana giriş yapabilirsiniz.

 • Alanda telefon çekiyor mu ? Sarj sorunumuz olacak mı ? Alanda tüm hatlar çekmektedir. Sarj karavanları oluşturulacaktır.

 • Alanda otopark var mıdır ? Kilyos etkinlik alanının en büyük otoparkı festival alanımızdadır. Giriş kapısının yanındaki 4.000 kapasiteli otoparkı kullanabilirsiniz. Otopark ücretleri güncel olarak İnstagram hesabımızdan paylaşılacaktır.

 • Biletimi devredebilir miyim ? Biletinizi devredebilirsiniz. QR kodu ilk alana girişte okutulacak ve daha sonra geçerliliği kalmayacak olan bir koddur. Dolayısıyla her kod bir kez okutulabilir. Not: BİLETİNİZİ FESTİVALDE BULUNDUĞUNUZ SÜRECE SAKLAYINIZ.

  • Alana yiyecek-içecek getirebilecek miyiz? Festival alanına dışarıdan yiyecek içecek girişi çoğu festivallerde olduğu gibi Gezginfest’te de güvenlik nedeniyle yasaktır. Alanda yeterli yemek ve yaşam alanı oluşturulacaktır. Ayrıca alanda vegan mutfağı da bulunacaktır.

  • Alana getirilmesi yasak olan şeyler nelerdir? Festivale güvenlik sebebiyle; şemsiye, şezlong, yiyecek-içecek; reçetesiz ilaçlar; her türlü yanıcı patlayıcı madde alınmayacaktır. Parfüm, kamp sandalyesi gibi birçok festivalde yasak olan kişisel malzemeler ise sorunsuz alana getirilebilmektedir.

  • Evcil hayvanlarımızı getirebilir miyiz? Mamalar bizden, siz yeter ki dostlarımızı getirin. Kendilerine özel alan oluşturulacaktır.

   • Festival alanında kurulacak portatif WC’ler ücretsiz olarak kullanılabilecektir. Tuvaletlerin bakımı ve temizliği ilgili firma tarafından düzenli olarak yapılacaktır. Katılımcılarımızın WC’leri, kabinlerin içerisindeki uyarıları dikkate alarak kullanmaları gerekmektedir.

FESTİVAL KURALLARI

 • Festival biletinin kaybolması veya çalınması, alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan bilet yenisiyle değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.

 • Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne (parfüm, böcek ilacı vb.), silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır. Ayrıca yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayabilir.

 • ​Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz.

 • ​Aldığınız biletin sahte olma ihtimali olabileceği için sokakta satılan biletleri satın almayın.

 • Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemeniz tavsiye olunur.
210 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yeni Duyuru 

Duyuru;

Merhabalar, 20 Haziran' da başlayacağımız Gezgin Fest Van festivalimizin iptaliyle geçen sürede festivalimizin, ilgili stant esnaflarımızın ve misafirlerimizin zor durumda kaldığını biliyoruz. Yeni

Comments


bottom of page