SIKÇA SORULAN SORULAR

Biletler hakkında bilgi alabilir miyim?


Öncelikle tüm bilet sahipleri maillerinden aldıkları fotokopilerle alana giriş yapabilmektedir.
Günlük bilet: Günlük bilet ile, biletin üzerinde yazan tarihte alana giriş yapabilirsiniz. QR kodunuz sadece o gün için geçerli olacaktır. Bilette yazan tarihte giriş yapılmadığında, bilet farklı bir tarihte kullanılamaz. Bilet tarihindeki atölyeler, etkinlikler ve konserler bilet içeriğine dahildir.
Günlük biletlere kamp dahil değildir. Bunlar dışında tüm gün boyunca stantlardan etkinliklerden atölyelerden ve konserlerden yararlanabilirsiniz. Kombine: Etkinlik boyunca tüm konserlere ve etkinliklere katılım hakkı sağlar, Kamp alanına girişiniz yasaktır. Gün bitiminde alandan çıkış yapıp ertesi gün kapı açılışında tekrar alana giriş yapmanız gerekir. Kamp + Kombine: Tüm etkinliklere, konserlere ve kamp alanına sınırsız geçiş hakkı sağlayan bilet türüdür. Love + : Tüm etkinliklere, konserlere ve kamp alanına sınırsız geçiş hakkı sağlayan 2 kişilik bilettir. Arkadaşınız, sevgiliniz, eşiniz, anneniz, babanız, kardeşiniz… Festivale 2 kişi katılacaksanız bu bileti tercih edebilirsiniz. Bu bilet kategorisi 2 kişilik bilet içerir. Satın alma işleminde 2 adet seçilir(Bu sayı bilet sayısı değil, bu bilet kategorisinde belirtilmiş kişi sayısıdır) İşlem sonunda 2 adet bilet- kod oluşur ve oluşan her bilet-kod bir kişi içindir.

Karavan Kamp Kombine : Karavan sahibi misafirlerimizin özel oluşturulacak karavan alanlarında konaklaması içindir. Kamp alanında hazır bir karavan konaklamamız bulunmamaktadır.

Bütün bilet türleri atölyelerden faydalanabilir. Müziğin yanı sıra festivalde gün içerisinde katılabileceğiniz atölyeler, stand-up gösterileri, film gösterimleri ve oyunlarla birlikte dolu dolu eğlencenin tadını çıkartabileceksiniz. Her ruh haline ve isteğe uygun şekilde hazırlanmış özenle seçilmiş atöyeler;
Lütfen festival boyunca kolunuza takılan bileklikleri çıkartmayınız.
Alana girişler nasıl olacaktır? Alanda Ödeme Sistemi Nasıl Olacaktır?


- Kapı açılış saatinde güvenlik bölgesinden girişler alınacaktır. Giriş saatimiz Cuma günü saat 10:00'da olacaktır. Girişte biletiniz, Biletinizin çıktısı veya mobil QR kodunuz ile birlikte geçiş yapabilirsiniz.
- Alanda ödeme sistemi diğer festivallerimizden farklı olarak NAKİT PARA ve KREDİ KARTI şeklinde olacaktır.
Alanda telefon çekiyor mu? Şarj sorunumuz olacak mı?


Alanda tüm hatlar çekmektedir. Her iki festivalimizde de Sarj karavanları oluşturulacaktır.
Alanda otopark var mıdır?


Festival alanımızda 3.000 araçlık otopark bulunmaktadır. Otoparkımız ücretlidir.
Biletimi devredebilir miyim?


Biletinizi devredebilirsiniz. QR kodu ilk alana girişte okutulacak ve daha sonra geçerliliği kalmayacak olan bir koddur. Dolayısıyla her kod bir kez okutulabilir.

NOT: BİLETİNİZİ FESTİVALDE BULUNDUĞUNUZ SÜRECE SAKLAYINIZ.
Kamp yapmadan da festival alanına gelebilir miyim?


Evet, gelebilirsiniz. Kamp+ Kombine biletinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kombine bileti sahibi arkadaşlarımız sadece konserleri izleyebilirler.
Alanda satılacak ürünlerin fiyatları pahalı mı?


Festival temasından uzaklaşmayan fiyatlar olacaktır. Yakın zamanda fiyat listemiz açıklanacaktır.
Alana yiyecek / içecek getirebilir miyiz?


Festival alanına dışarıdan yiyecek içecek girişi çoğu festivallerde olduğu gibi Gezginfest'te de güvenlik nedeniyle yasaktır. Alanda yeterli yemek ve yaşam alanı oluşturulacaktır.
Ayrıca alanda vegan mutfağı da bulunacaktır.
Alana getirilmesi yasak olan şeyler nelerdir?


Festival alanına cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır. Fotoğraf makinası, kamp sandalyesi, deodorand vb ürünlerin girişleri serbesttir.
Konaklama ya da ulaşım hizmetiniz var mı?


ULAŞIM
Kilyos Gümüsdere Plajında gerçekleşecek festivalimiz için Kilyos Gümüşdere Plajı konumunu işaretlemelisiniz. İstanbul’a vardığınızda özel aracınızla gidiyorsanız Kilyos’a ulaşmak için başlıca iki alternatifiniz var. Sarıyer üzerinden, ya da Maslak istikametinde Bahçeköy geçişini kullanmanız gerekiyor. Bol manzaralı bir yolculuk geçirmek istiyorsanız ormanın içinden geçen Maslak yolunu tavsiye ederiz.
Toplu taşıma araçlarıyla gelecekler ise öncelikle Sarıyer’i konum olarak almalıdırlar. Taksim, Beşiktaş ve birçok merkezi noktadan kalkan İETT otobüsleriyle ya da herhangi bir meto durağından HACIOSMAN durağına gelerek oradan dolmuşlarla ya da taksilerle gelebilirsiniz.
Evcil hayvanlarımızı getirebilir miyiz?


Mamalar bizden, siz yeter ki dostlarımızı getirin. Kendilerine özel alan oluşturulacaktır.