top of page
 • Biletler hakkında bilgi alabilir miyim?
  Öncelikle tüm bilet sahipleri maillerinden aldıkları fotokopilerle alana giriş yapabilmektedir. Günlük bilet: Günlük bilet ile, biletin üzerinde yazan tarihte alana giriş yapabilirsiniz. QR kodunuz sadece o gün için geçerli olacaktır. Bilette yazan tarihte giriş yapılmadığında, bilet farklı bir tarihte kullanılamaz. Bilet tarihindeki atölyeler, etkinlikler ve konserler bilet içeriğine dahildir. Günlük biletlere kamp dahil değildir. Bunlar dışında tüm gün boyunca stantlardan etkinliklerden atölyelerden ve konserlerden yararlanabilirsiniz. ​ Kombine: Etkinlik boyunca tüm konserlere ve etkinliklere katılım hakkı sağlar, Kamp alanına girişiniz yasaktır. Gün bitiminde alandan çıkış yapıp ertesi gün kapı açılışında tekrar alana giriş yapmanız gerekir. ​ Kamp + Kombine: Tüm etkinliklere, konserlere ve kamp alanına sınırsız geçiş hakkı sağlayan bilet türüdür. ​ Love + : Tüm etkinliklere, konserlere ve kamp alanına sınırsız geçiş hakkı sağlayan 2 kişilik bilettir. Arkadaşınız, sevgiliniz, eşiniz, anneniz, babanız, kardeşiniz… Festivale 2 kişi katılacaksanız bu bileti tercih edebilirsiniz. Bu bilet kategorisi 2 kişilik bilet içerir. Satın alma işleminde 2 adet seçilir(Bu sayı bilet sayısı değil, bu bilet kategorisinde belirtilmiş kişi sayısıdır) İşlem sonunda 2 adet bilet- kod oluşur ve oluşan her bilet-kod bir kişi içindir. Festival Çadırı Kiralama Bileti Nedir? 2 kişilik yazlık çadır kiralamadır. Kamp alanına geldiğinizde çadırınız sizlere kimlik karşılığı teslim edilmektedir. Çadır 1 kişiye kiralanmaktadır. Çadırı kiralayan ve çadır da kalacak ikinci kişi kamp + kombine giriş bileti almalıdır. Mat, Tulum, Kafa lambası vb. içermemektedir. Kiralama yapılan çadırı Pazartesi günü en geç saat 10:00 da teslim aldığınız noktaya bırakmanız gerekmektedir. Karavan Giriş + Kombine Bileti Nedir ? Karavan ve sürücüsünü kapsayan bilettir. Yanındaki yolcu ya da 2. veya 3 kişi kamp + kombine giriş bileti almalıdır. Karavan ya da araç üstü çadır ekipmanı olmayan araçlar bu biletle giriş yapamazlar. Kamp alanında hazır bir karavan konaklamamız bulunmamaktadır. Kendi karavanınızla geldiğinizde geçerli bilet türüdür. Karavan bileti orjinal karavan araçları geçerlidir. (içerisinde mutfak - yatak olan araçları kapsamaktadır.) Standart araçlar bu bilete tabi değildir. Festival kapısına geldiğinizde araçlar ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir. Standart karavan ve araç üstü statüsüne uymayan araçlar karavan konaklama alanına alınmayacaktır. Bütün bilet türleri atölyelerden faydalanabilir. ​ Müziğin yanı sıra festivalde gün içerisinde katılabileceğiniz atölyeler, stand-up gösterileri, film gösterimleri ve oyunlarla birlikte dolu dolu eğlencenin tadını çıkartabileceksiniz. Her ruh haline ve isteğe uygun şekilde hazırlanmış özenle seçilmiş atöyeler; Lütfen festival boyunca kolunuza takılan bileklikleri çıkartmayınız.
 • Alana girişler nasıl olacaktır? Alanda Ödeme Sistemi Nasıl Olacaktır?
  - Kapı açılış saatinde güvenlik bölgesinden girişler alınacaktır. Giriş saatimiz Cuma günü saat 10:00'da olacaktır. Girişte biletiniz, Biletinizin çıktısı veya mobil QR kodunuz ile birlikte geçiş yapabilirsiniz. - Alanda ödeme sistemi diğer festivallerimizden farklı olarak NAKİT PARA ve KREDİ KARTI şeklinde olacaktır.
 • Alanda telefon çekiyor mu? Şarj sorunumuz olacak mı?
  Alanda tüm hatlar çekmektedir. Her iki festivalimizde de Sarj karavanları oluşturulacaktır.
 • Alanda otopark var mıdır?
  Festival alanımızda 3.000 araçlık otopark bulunmaktadır. Otoparkımız ücretlidir.
 • Biletimi devredebilir miyim?
  Biletinizi devredebilirsiniz. QR kodu ilk alana girişte okutulacak ve daha sonra geçerliliği kalmayacak olan bir koddur. Dolayısıyla her kod bir kez okutulabilir. NOT: BİLETİNİZİ FESTİVALDE BULUNDUĞUNUZ SÜRECE SAKLAYINIZ.
 • Kamp yapmadan da festival alanına gelebilir miyim?
  Evet, gelebilirsiniz. Kamp+ Kombine biletinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kombine bileti sahibi arkadaşlarımız sadece konserleri izleyebilirler.
 • Alanda satılacak ürünlerin fiyatları pahalı mı?
  Festival temasından uzaklaşmayan fiyatlar olacaktır. Yakın zamanda fiyat listemiz açıklanacaktır.
 • Alana yiyecek / içecek getirebilir miyiz?
  Festival alanına dışarıdan yiyecek içecek girişi çoğu festivallerde olduğu gibi Gezginfest'te de güvenlik nedeniyle yasaktır. Alanda yeterli yemek ve yaşam alanı oluşturulacaktır. Ayrıca alanda vegan mutfağı da bulunacaktır.
 • Alana getirilmesi yasak olan şeyler nelerdir?
  Festival alanına cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır. Fotoğraf makinası, kamp sandalyesi, deodorand vb ürünlerin girişleri serbesttir.
 • Konaklama ya da ulaşım hizmetiniz var mı?
  ULAŞIM Patagonya World işlemlesini konum servisi olarak kullanabilirsiniz. https://goo.gl/maps/XDeRebFaRJGiXyYA8 Aracıyla gelen arkadaşlarımız plaj kısmını araçlarını park etttikten sonra nehir üzerindeki köprüden kamp alanına yürüyebilirler. Toplu Taşıma Ulaşım: Çevre şehirlerden Otobüsle gelmek isteyenler Kocaeli (izmit) otogarına gelmeleri gerekmektedir. Kocaeli otogarına geldikten sonra yakındaki cadde olan İstanbul Karayolu Caddesi üzerindeki duraktan 800 nolu yada 801 nolu Kandıra Otobüs Terminali aracına binebilirler. Otobüsle otogardan Kandıra merkeze geldikten sonra Çarşı caminin olduğu durağından KM11 nolu Otobüse binerek Seyrek’e gelebilirsiniz.
 • Evcil hayvanlarımızı getirebilir miyiz?
  Mamalar bizden, siz yeter ki dostlarımızı getirin. Kendilerine özel alan oluşturulacaktır.
bottom of page