top of page

KURALLAR

*Festival biletinin kaybolması veya çalınması alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan bilet yenisiyle değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.Satın aldığınız bileti ise başkasına devredebilirsiniz. Bu devir kişilerin kendi güven iletişimleri ile alakalıdır.


*Festival alanına cam, plastik şişe, teneke, kamp sandalyesi, masa, havai fişek, silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır. Fotoğraf makinası, kamp sandalyesi, deodarand vb ürünlerin girişleri serbesttir.

*Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz.


*Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemeniz tavsiye olunur.

*Festival alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve festival güvenliğinin sorumluluğu ve yetkisi yoktur.


*Basın tarafından festival boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.

​*Festival alanında, herkesin ihtiyacını karşılayacak çeşitlilikte, özel olarak hazırlanmış olan ve sürekli denetlenen yemek stantları olacaktır.Dışarıdan festival alanına yiyecek- içecek getirmek yasaktır.


*Festival alanında kurulacak portatif WC’ler ücretsiz olarak kullanılabilecektir. Tuvaletlerin bakımı ve temizliği ilgili firma tarafından düzenli olarak yapılacaktır. Katılımcılarımızın WC’leri, kabinlerin içerisindeki uyarıları dikkate alarak kullanmaları gerekmektedir. 

*Kamp alanında çadır kurulumları esnasında görevli personel çadır ölçüleri ve kişi sayısını göz önüne alarak gereksiz alan kullanımlarına izin vermeyecektir. Katılımcılarımızın görevlilerin yönlendirmelerine uyması gerekmektedir.

 

Ayrıca,


*Festival alanının krokisinde göreceğiniz üzere, belirlenen noktada 24 saat hizmet verecek bir ilk yardım çadırı ve ambulans  bulunacaktır. Dileriz ki kimse ihtiyaç duymasın.

*GSM operatörleri alanda mobil baz istasyonları kurarak altyapılarını güçlendireceklerdir. Yine de bu durum, telefonların sorunsuz çalışacağı anlamına gelmemektedir. 

bottom of page