top of page
Ara

Gezgin Fest Van: Biletix'in En Beğenilen Festivali


Biletix'in gerçekleştirdiği oylamada, 'En Beğenilen Festival' GezginFest Van, 'En Beğenilen Erkek Şarkıcı' Edis, 'En Beğenilen Kadın Şarkıcı' Sıla, 'En Beğenilen Müzikal' 'Ghost', 'En Beğenilen Tiyatro Oyunu' '39 Basamak', 'En Beğenilen Stand-up/ Komedi Sanatçısı' Kaan Sekban, 'En Beğenilen Yabancı Sanatçı' Imagine Dragons oldu.

Barış Çelik -5 Aralık 2018


Biletix tarafından gerçekleştirilen "Yılın Bileti" oylamasında, "En Beğenilen Erkek Şarkıcı" Edis, "En Beğenilen Kadın Şarkıcı" Sıla seçildi.

Aynı anda 21 ülkede gerçekleşen ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen etkinliğin ödül töreni, Uniq İstanbul'da yapıldı.

Biletix Genel Müdürü Kemal Erdine, tören öncesi yaptığı konuşmada ellerinden geldiğince iyi deneyimler yaşatmaya çalıştıklarını belirterek, "Biz biliyoruz ki bazı anlar anlatılmaz, sadece yaşanır. Özellikle konserler, tiyatro oyunları, müzikaller ve festivallerde yaşanan deneyimler gibi." ifadelerini kullandı.

Müzik kategorisinde "En Beğenilen Festival" seçilen GezginFest Van'ın ödülü de İnterrail Türkiye Kurucusu Bestami Köse'ye  takdim edildi.

"En Beğenilen Erkek Şarkıcı" seçilen Edis de alınabilecek ödülün en gerçek ödül olduğunu söyleyerek, "Çünkü klipleriniz izlenebilir, şarkılarınız dinlenebilir, radyoda denk gelinebilir. Bir günde ünlü, bir günde rezil olabilirsiniz ama eğer bir kitle sizin biletinizi almak için emek harcıyorsa o zaman gerçek bir yoldasınız demektir. O yüzden tüm Biletix ailesine ve kendi ekibime çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Sıla Gençoğlu adına ödülü alan menajeri Serkan Güney ise ödülü eğlence sektörü emekçilerine armağan ettiğini dile getirdi.

Törende, sahne sanatları kategorisinde "En Beğenilen Müzikal" "Ghost", "En Beğenilen Tiyatro Oyunu" dünyaca ünlü aynı adlı romandan uyarlanan "39 Basamak", "En Beğenilen Stand-up/ Komedi Sanatçısı" ise Kaan Sekban oldu.
haber linki: http://interrailturkiye.com.tr/biletix-yilin-festivali-gezginfest-van/

388 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

GezginFest 2022 Duyuruldu

Bu yıl 6. düzenlenecek festival güncel line up ile duyuruldu. Kilyos'un en büyük etkinlik alanlarından Gümüşdere plajında yapılacak etkinlik Interrail Turkiye ve Camprail organizasyonuyla yapılacaktır

Yeni Duyuru 

Comments


bottom of page